Elif Catering - Hizmetlerimiz

Toplu Yemek Hizmetleri

En çok üzerine yoğunlaştığımız konu üretimdeki genel temizlik (hijyen) kurallarını biraz abartarak uygulamamız.

Sizlere mükemmel bir hizmet verebilmek için aylık planlamanın dışında günlük üretim güncellemelerini tekrar tekrar gözden geçiriyoruz.

Kompleks olarak üretimi sağlamak için gerekli yasal izinlerin alınması ve uygulamadaki yasal zorunluluklar bizim üretimimizdeki standartları oluşturuyor. En kısa zamanda ISO 9001 = 2000 TÜV üretim serfitikası için çalışmalar son aşamasındadır.

Catering hizmetinde en önemli konulardan biride lojistiktir. Yemeklerimizi tam vaktinde ve vitamin değerleri kaybolmadan afiyetle yiyebilmeniz için lojistik destek ünitemiz süper hijyen sağlanarak verilmektedir.

Her ayrıntıyı dikkatle takip ederek en son sistem üretim tesislerimizde yemek üretimini sanata çeviriyoruz.

Saklama ve tazeleme ünitelerini günde üç kez kontrol ederek sizlerin afiyetle yiyebileceğiniz hammaddelerini markalı ve birinci kalitede ürünlerle gerçekleştiriyoruz.

Toplu Yemek Üretimi, Sebze Kesimi Toplu Yemek Üretimi, Kahvaltı Paketleme Toplu Yemek Üretimi, Peynir Kesimi Toplu Yemek Üretimi, Çorba Hazırlama Toplu Yemek Üretimi, Et Kesimi Toplu Yemek Üretimi Toplu Yemek Üretimi, Kazanlar Toplu Yemek Üretimi Toplu Yemek Üretimi, Köfte Kızartma Toplu Yemek Üretimi, Paketleme